Informacje o inwestycji

Imbirowe Osiedle to kameralny kompleks domów wolnostojących o nowatorskiej i eleganckiej architekturze budowany w Chmielowicach. Elewacja i jej kolorystyka ma wyróżniać osiedle, a jednocześnie komponować się z otoczeniem, wprowadzając spokój i harmonię.

Inwestycja obejmuje 7 domów, powstających na działkach o wielkości 5,5 ara. Oryginalna forma architektoniczna domów inspirowana tradycyjną architekturą będzie tworzyć niepowtarzalny, nowoczesny a jednocześnie przyjazny klimat Osiedla. Pięknie położone działki zapewnią ciszę i właściwy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. „Imbirowe Osiedle” to alternatywa do zakupu drogich mieszkań w mieście.

CHARAKTERYSTYKA DOMÓW
W ofercie dostępne są jednokondygnacyjne domy z tarasem, ogrodem oraz jednostanowiskowym garażem. Powierzchnia użytkowa budynków wynosi 97,88m2. Domy składają się z:

  • Trzech sypialni
  • Pokoju dziennego połączonego z kuchnią i aneksem jadalnym
  • Łazienki oraz WC
  • Korytarza
  • Ganku
  • Garażu jednostanowiskowego


Domy będą funkcjonalne, przestronne i jednocześnie przytulne. Dzięki odpowiedniemu usytuowaniu i zastosowaniu dużych przeszkleń, pomieszczenia będą doskonale doświetlone światłem słonecznym. Budynki realizowane w technologii tradycyjnej. Podczas budowy domów wykorzystywane będą wysokiej klasy materiały budowlane jak również najnowsze rozwiązania technologiczne. Wszystkie domy będą w pełni niezależne z własnymi przyłączami do mediów (komplet instalacji: wodno-kanalizacyjna i gazowa z sieci miejskiej, elektryczna, telefoniczna), oddawane w stanie deweloperskim. Na odpowiednim etapie budowy można dopasować rozmieszczenie ścianek działowych do własnych potrzeb.

Klienci mogą liczyć na przyjazne warunki umowy dotyczącej wybudowania i sprzedaży domu oraz pomoc i doradztwo w przypadku starań o kredyt bankowy.