Dobrzeń Wielki, Ameryka, Nowa inwestycja w Dobrzeniu Wielkim! Budowa rozpoczęta!
Mieszkanie na sprzedaż Dobrzeń Wielki, Ameryka, 3 pokoje, 61m2
Informacje dodatkowe:
- Domofon
- Prąd
- Okna pcv
- Parking przed budynkiem
- Ogródek
- Asfaltowa droga
- Komunikacja pks
- Wodociąg
- Pompa ciepła
- Ciepła woda piec co
- Kanalizacja miejska
Nowa inwestycja w Dobrzeniu Wielkim! Budowa rozpoczęta!
Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkania ( łączna ilość mieszkań 8 ) w nowo budowanych budynkach w Dobrzeniu Wielkim.
Mieszkania sprzedawane będą w stanie deweloperskim. Pierwsze 4 dostępne będą około 3 kwartału 2024.
Budynki wybudowane zostaną metodą tradycyjną z cegły "dziurawki" 25 cm. z dociepleniem styropianem o grubości 20 cm. Dach kryty dachówką ceramiczną Röben w kolorze czarnym. Okna trzyszybowe, PVC.
W każdym mieszkaniu zainstalowane zostanie ogrzewanie podłogowe.
Media:
- ogrzewanie i ciepła woda - pompa ciepła.
- kanalizacja, prąd, woda
Do każdego mieszkania przynależeć będzie miejsce postojowe oraz udział w działce z możliwością stworzenia własnego ogródka. Działka zagospodarowana z kostką na podjazdach i miejscach postojowych.
Mieszkanie, którego dotyczy niniejsza oferta położone jest na parterze. Powierzchnia mieszkania to 60,52 m2
Pomieszczenia:
- salon z aneksem kuchennym,
- dwa pokoje,
- łazienka,
- holl
Spokojna i cicha okolica z zabudowa jednorodzinną. Komunikacj PKS.
Kontakt w sprawie oferty: Janusz Kruszelnicki ( agent pod nadzorem licencji 9322 ), tel. 666 870 300, e-mail: j.kruszelnicki@investdom.pl
Dysponujemy własnym działem obsługi kredytowej, który wspomoże w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.
Polecam!