Osiedle pod Lasem – zespół 16 domów wolnostojących w Suchym Borze.

Budujemy małe osiedle kilkunastu domów wolnostojących usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w Suchym Borze koło Opola przy ul. Łąkowej. Lokalizacja jest wyjątkowo atrakcyjna - łączy piękno i spokój podmiejskiej okolicy, z jednoczesnym doskonałym dojazdem do centrum miasta.

Domy budowane są w kilku wersjach na podstawie autorskiego projektu, w którym za najważniejsze uznano prostą bryłę budynku i dobrą funkcjonalność wnętrza.

Aktualnie oferujemy do sprzedaży dom oznaczony na planie zagospodarowania numerem 2 o powierzchni użytkowej 160,50 m2, z czego 139,00 m2 przypada na część mieszkalną, a 21,50 m2 na garaż zlokalizowany w granicy działki. Dom oferujemy w standardzie deweloperskim niskim lub wysokim, a na życzenie nabywcy wykończymy dom do stanu pod klucz. Prezentowana na wstępie cena 410.000,- zł jest ceną za kompletny dom w stanie developerskim niskim, to znaczy dom kompletny z zewnątrz, ale bez instalacji wewnętrznych.
Oferowany dom w stanie developerskim wysokim, to znaczy z instalacjami wewnętrznymi, z tynkami wewnętrznymi i wylewkami na posadzkach oferujemy za cenę brutto 470.000,- zł.
Ten sam dom możemy wykończyć do stanu pod klucz i w stanie kompletnym, czyli m.in. z podłogami, łazienkami, grzejnikami i kotłem c.o. oferujemy w cenie 570.000,- zł.

W najbliższym czasie rozpoczynamy budowę następnych mniejszych domów: o powierzchni 139,00 m2, o powierzchni 111,00 m2 i domów parterowych. Szczegółową ofertę każdego domu prześlemy w przypadku otrzymania indywidualnego zapytania. Najmniejszy dom o powierzchni 111,00 m2 oferujemy w cenie tylko 350.000,- zł.

Zapraszam do obejrzenia domu w przepięknej podmiejskiej okolicy i spotkania z właścicielem. Dla zainteresowanych zakupem możliwość negocjacji warunków zapłaty, rozłożenie części płatności na nie oprocentowane raty, a także możliwość rozliczenia innej nieruchomości, na przykład mieszkania, w cenie zakupu domu.

Standard wykonania domów:

  • Ściany z pustaków ceramicznych POROTHERM
  • Elewacja ocieplona styropianem 12 cm i pokryta tynkiem akrylowym
  • Pięciokomorowe okna PCV z okleiną drewnopodobną na zewnątrz
  • Dach pokryty dachówką cementową BRAAS
  • Kominy systemowe Schiedel
  • Podjazd i wejście wykonane z kostki brukowej
  • Media doprowadzone do budynku
  • Działka ogrodzona