Ostatnie wolne mieszkania na inwestycji Generalska 2!

Niezaprzeczalnie wyjątkowe miejsce…

mieszkania Opole Generalska logoGeneralska 2 Apartamenty to kompleks czterech apartamentowców, które tworzą apartamenty i mieszkania o najwyższych standardach wykończenia, nadzwyczajnych rozwiązaniach, a co najważniejsze zaprojektowane tak, by mogli Państwo zapewnić sobie i swoim bliskim wymarzone miejsce do mieszkania. Zalety te docenili przyszli właściciele, których z dnia na dzień przybywa. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a osoby które wciąż wahają się nad podjęciem decyzji o zakupie mieszkania podpowiadamy żeby się spieszyć!

mieszkania Opole Generalska

Doskonała lokalizacja…

mieszkania Opole GeneralskaLokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta. Osiedle położone jest zaledwie 3 kilometry od śródmieścia, do którego prowadzi dogodny dojazd kilkoma liniami MZK. W bliskiej odległości znajdują się sklepy, przedszkola, apteka, szpital, przychodnia, poczta, kościół oraz Kampus Politechniki Opolskiej. W odległości ok. 500m znajduje się stacja kolejowa na linii relacji Wrocław – Katowice. Równie dogodne jest połączenie z północną obwodnicą miasta.

 Oferujemy najwięcej…

mieszkania Opole GeneralskaProponujemy mieszkania o powierzchni od 52,2m2 do 88,9m2. Apartamenty budowane są z materiałów najwyższej jakości. Osiedle zostanie w całości ogrodzone. Każdy budynek posiada windę oraz przestronną klatkę schodową. Do każdego apartamentu przynależy duży balkon o powierzchni od 7,4m2 do 41,4m2. W celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom dodatkowych powierzchni gospodarczych, deweloper zaplanował na powierzchni piwnicznej system komórek lokatorskich o powierzchni od 7 do 12m2. W trosce o wygodę przyszłych właścicieli, osiedle budowane jest z wykorzystaniem najnowszych technologii. Budynki ocieplone są styropianem o grubości 15cm. Wszystkie mieszkania wyposażone są w rolety zewnętrzne, grzejniki, drzwi zewnętrzne antywyważeniowe oraz logotermy – zapewniające optymalizację kosztów ogrzewania.

Przemyślane i unikalne rozwiązanie architektoniczne zastosowane w aranżacji apartamentów i przestrzeni wokół budynków tworzą niezaprzeczalnie wyjątkowe miejsce. Autorem projektu jest renomowana Autorska Pracownia Architektury TECHNO-ARCH Mirosław Palej. Istnieje możliwość dokonania zmian w projekcie według upodobań przyszłych właścicieli.

mieszkania Opole GeneralskaPragniemy przypomnieć, że zakup nieruchomości na inwestycji Generalska 2 Apartamenty zwolniony jest z zapłaty podatku od czynności cywilno-prawnych. Kupujący mogą skorzystać również z przygotowanych specjalnie dla nich rabatów m.in. na usługi wykończeniowe, meble, drzwi.

Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących inwestycji oraz dostępności mieszkań: tel. 77 474 88 00, 512 248 858, e-mail: biuro@investdom.pl. Zapraszamy także do naszego biura, które mieści się w Opolu przy ul. Kościuszki 7/33B od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.

Zachęcamy również do odwiedzenia z nami budowy, gdzie będą mogli Państwo obejrzeć swoje nowe mieszkanie!