Doskonały czas na zakup nieruchomości

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości sprzyja inwestowaniu w przyszłość. Od zawsze jedną z najlepszych form inwestowania jest zakup nieruchomości – mieszkania, domu, działki zarówno dla własnego użytku jak i w celu osiągnięcia korzyści finansowej.

 

Nieruchomości Domy pod klucz – Chmielowice i Luboszyce

Domy pod klucz – Chmielowice i Luboszyce.

Mogą Państwo wybrać dom najbardziej odpowiadający Waszym potrzebom. Deweloper oferuje możliwość wykończenia domu pod klucz!W ofercie naszego biura znajdą Państwo domy jednorodzinne, wolno stojące położone w miejscowościach Chmielowice, Luboszyce i Dąbrowa.
Powstały one na bazie różnych projektów architektonicznych. Dostępne są budynki o różnej powierzchni, różnym metrażu działki oraz stopniu zaawansowania prac budowlanych. Każdy dom posiada własny garaż, taras i ogród.

Kontakt w sprawie oferty: tel. 666 870 400

 

Nieruchomości Opole Osiny

Nowość! Domy wolno stojące w Osinach.

Osiny ze względu na swoje położenie Powierzchnia użytkowa domów to 119,20m2, powierzchnia działki 5.29 – 7.71 ara. Bardzo cieszą się dużym powodzeniem wśród osób ceniących sobie spokój a jednocześnie szybkie i dobre połączenie z miastem Opolem. Oferujemy do sprzedaży trzy domy dwukondygnacyjne, wolno stojące. Budynki wykonane z wysokiej klasy materiałów oddawane będą w stanie deweloperskim.
Powierzchnia użytkowa domów to 119,20m2, powierzchnia działki 5.29 – 7.71 ara. Bardzo  ładne położenie budynków, dojazd drogą asfaltową a następnie utwardzoną. Cicha i spokojna okolica wśród innych budynków jednorodzinnych.

Kontakt w sprawie oferty: tel. 666 854 855

 

 

 

Nieruchomości

Suchy Bór – domy w zabudowie bliźniaczej

Niezwykłe miejsce – zaledwie 5 km od granic Opola (10 km od ścisłego centrum miasta). Suchy Bór to miejscowość wypoczynkowa o specyficznym mikroklimacie, położona wśród lasów, pełna ośrodków wypoczynkowych i bogata w tradycje kulturowe. Liczne ścieżki spacerowe, zadbane letnie kąpielisko, niepowtarzalna atmosfera ciszy i spokoju – stwarzają doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. Dodatkową zaletę stanowi sprawne połączenie autobusowe i kolejowe.
Oferujemy domy w standardzie deweloperskim – połowy bliźniaka. Powierzchnia domów od 125 – 137m2, powierzchnie działek 4.45 – 8.11 ara. Każdy dom z garażem.

Kontakt w sprawie oferty: tel. 662 083 183

 

 

Generalska 2 Apartamenty

blog-04
Nieruchomości Opole
Opole Nieruchomości GeneralskaGeneralska 2 Apartamenty to kompleks, który tworzyć będą cztery ekskluzywne apartamentowce zlokalizowane w zachodniej części Opola, wyróżniające się ciekawą architekturą, wysokim standardem wykonania a przede wszystkim bardzo atrakcyjną ceną. W pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowane zostały apartamenty o powierzchni od 46,8m2 do 88,9m2, wszystkie z przestronnymi balkonami. Apartamenty oddawane będą w stanie deweloperskim. Każdy budynek z windą. Osiedle zostanie w całości ogrodzone.
Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w trzecim budynku, którego budowa rozpocznie się pod koniec III kwartału bieżącego roku. Pierwszy i drugi budynek, których budowa trwa, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu większość mieszkań znalazła już przyszłych nabywców.

Kontakt w sprawie oferty: 512 248 858

 

 

blog-07

Osada Śnieżka – wypoczywaj i zarabiaj w górach…

Dynamicznie rozwijająca i ciesząca się dużym powodzeniem w innych krajach, branża nieruchomości condohotelowych nareszcie staje się coraz bardziej dostępna również i u nas. W Łomnicy k.Karpacza powstaje górski kompleks budynków apartamentowych, położony na pięknej widokowej działce, w malowniczej górskiej okolicy z ekspozycją na panoramę gór, w tym najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę. Apartamenty zaprojektowano w oparciu o nowoczesne technologie, oddane będą wykończone „pod klucz” i kompletnie wyposażone.Kompleks składa się z 31 dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowo-tarasowej, zaprojektowanych jedno-, dwu- i trzypokojowe apartamenty o powierzchni od 29 do 75 m2.

sniezka3Apartamenty posiadają własne miejsca parkingowe, tarasy lub balkony widokowe oraz część z nich powierzchnię ogrodową. Każdy wyposażony jest we własne SPA z deszczownicą, sauną parową, aromaterapią, jacuzzi oraz biczami wodnymi. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Wellness & SPA z basenami, saunami, jacuzzi, siłownią. Ponadto w kompleksie znajdą się: restauracja z tarasem widokowym, sala konferencyjna, sala projekcyjna (kinowa), salon gier, place zabaw.
Założeniem Inwestora jest dostarczenie satysfakcji z posiadania i korzystania z własnego apartamentu jednocześnie stwarzając możliwości zarabiania poprzez jego wynajem. Sezon w górach trwa cały rok, a miejsca zapewniające najwyższy standard wypoczynku, do których z pewnością można zaliczyć apartamenty Osady Śnieżka, pozwolą na osiąganie z wynajmu wymiernych korzyści finansowych. Operator jest w stanie zagwarantować właścicielom apartamentów atrakcyjny zysk z ich wynajmu w wysokości 9%!

Kontakt w sprawie oferty: 77 474 88 00, 77 457 33 68

 

Serdecznie zapraszamy do naszych biur po więcej informacji na temat inwestycji.