Kim jesteśmy?

logo z rWitamy serdecznie Państwa na blogu branżowym biura Investdom Nieruchomości. Jako biuro na rynku aktywnie działamy już nieprzerwanie od 12 lat. Zdobywane w drodze rzetelnej pracy doświadczenie pozwala nam na obsługę bardzo szeroko pojmowanego spektrum nieruchomości.

Mamy pełną świadomość obecnych oczekiwań czy wątpliwości Klientów w kwestiach zgodności transakcji z przepisami prawa, ich bezpieczeństwem jak i opłacalnością dla każdej ze stron. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm agentów Investdom zapewniają to, co dla Klienta najważniejsze, czyli ochrona jego własnych interesów. Nasze działania sięgają daleko poza branżę, a podjęcie współpracy z instytucjami wspomagającymi obrót nieruchomościami na rynku, zapewnia dodatkową jakość świadczonych przez nas usług. W trakcie wieloletniej działalności podjęliśmy współpracę z takimi jednostkami jak: banki, notariusze, architekci, geodeci jak również profesjonalni rzeczoznawcy majątkowi.

Eksperci Investdom nieustannie dążą ku podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. W celu stałego rozwoju uczestniczymy w indywidualnym projekcie Unii Europejskiej, służącym poszerzeniu spektrum wiedzy naszych agentów. Program pomaga w podniesieniu kwalifikacji z wielu istotnych dla rynku nieruchomości dziedzin wiedzy, są to między innymi zagadnienia z: nieruchomości, komunikacji z Klientem, negocjacji, prawa, fotografii jak i home stagingu.

Wszystkie te działania podejmowane są z myślą o Kliencie oraz jakości świadczonych na jego rzecz usług. Investdom to uznana marka, posiadająca wiele certyfikatów, poza standardowymi licencjami agentów są to również, certyfikaty ubezpieczeniowe, szkoleniowe, jak również uznaniowe, uzyskane w drodze współpracy z obecnymi partnerami.

Dodatkowo świadczymy usługi certyfikacji energetycznych budynków. Posiadając w zespole szkolonych do tego rodzaju działań specjalistów, dla naszych Klientów certyfikacja energetyczna budynku nie stanowi problemu, gdyż zapewniamy jej w pełni profesjonalne wykonanie.

Polem naszych działań jest również obsługa inwestycji deweloperskich. Zajmujemy się pełnym ich przygotowaniem, począwszy od organizacji zakupu działki, przez projekt, promocję inwestycji, aż po samą sprzedaż nieruchomości oraz organizację „dni otwartych”.  Promocję naszych ofert zapewniamy poprzez profesjonalne wsparcie marketingowe, prezentacje ofert w portalach branżowych jak i aktywne działania rynkowe.

Jako agencja nieruchomości należymy do Opolskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości oraz Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do naszych biur w Opolu, Wrocławiu, Krapkowicach, Kluczborku oraz Brzegu by służyć Państwu  naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

Zespół Investdom Nieruchomości.