Szkolenia pracowników Investdom Nieruchomości

kapil_logZ końcem grudnia zakończyliśmy udział w projekcie pn. „Podnoszenie kwalifikacji i kompetencji pracowników firmy Investdom Nieruchomości oraz firm współpracujących” współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Z przyjemnością możemy pochwalić się tym, że jako jedyna firma na Opolszczyźnie, przez okres dwóch lat nasza załoga uczestniczyła w tak bogatym projekcie szkoleniowym. Braliśmy udział w licznych szkoleniach wszechstronnie rozwijających wiedzę i kompetencje osób zajmujących się obsługą rynku nieruchomości.

Investdom NieruchomościW tematykę prawno – marketingową wprowadził nas Pan Adam Kudyk – prawnik oraz doświadczony pośrednik w obrocie nieruchomościami. Uzyskaliśmy z Jego pomocą szeroką wiedzę w następujących tematach: podatki i inne opłaty w obrocie czy zarządzaniu nieruchomościami, zmiany w ustawie o księgach wieczystych i hipotece, nieruchomości gruntowe, umowy związane z obrotem nieruchomościami (w tym umowa na wyłączność), planowanie przestrzenne w gminie, najem, prawo spadkowe. Poznaliśmy tajniki konstruowania poprawnego opisu marketingowego nieruchomości, skutecznej reklamy nieruchomości w Internecie. Utalentowana Pani fotograf – Joanna Kucharska zaprezentowała nam zasady dobrej fotografii.

Investdom NieruchomościZajęcia, dzięki którym poznaliśmy sposoby lepszego nawiązywania kontaktów z klientami, generowania pomysłów, odpowiedniego zarządzania czasem, walki ze stresem, prezentacji i autoprezentacji prowadził z nami psychoterapeuta – Pan Jacek Lekki.

Z technikami Home stagingu zapoznała nas Pani Maria Semczyszyn ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka. Mieliśmy także możliwość udziału w zajęciach z emisji głosu prowadzonych przez Pana Andrzeja Skibę – aktora, wokalisty, reżysera teatralnego, który umożliwił nam także sprawdzenie efektów szkolenia w profesjonalnym studiu nagrań.

Investdom NieruchomościKadra zarządzająca naszej firmy przez cały okres realizacji projektu brała udział w szkoleniach z języka angielskiego, prowadzonych prze trenerów z Centrum Języków Obcych Bizneslingua.

Uczestniczyliśmy w szkoleniach żeby móc jeszcze bardziej profesjonalnie obsługiwać klientów i służyć im radą we wszelkich kwestiach związanych z obrotem nieruchomościami. Na pewno podnoszenie naszych kwalifikacji nie skończy się wraz z zakończeniem projektu. Fachowa obsługa transakcji wyróżnia nas wśród konkurencji, a nasz zespół dokłada wszelkich starań by zachować jak najwyższe standardy obsługi.

Investdom Nieruchomości – Zaufaj Profesjonalistom!