Proste dekoracje na Halloween

halloween
Urządzasz imprezę na Halloween? Nie zapomnij o odpowiednich dekoracjach! Jak wiadomo, królową tego święta jest dynia – to z niej powstają fantazyjne świeczniki i piękne rzeźby. Ale dynia nie musi być jedyną ozdobą tego dnia. Jak wiadomo, Halloween to święto duchów i wszystkiego, co straszne. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje mieszkanie wyglądało zwyczajnie tego dnia, zapoznaj się z naszymi propozycjami ozdób na Halloween.

Halloween – święto duchów

Dekoracja z duchami wcale nie musi być straszna. Zwłaszcza, jeżeli masz dzieci, powinieneś zrezygnować z przerażających ozdób. Ale skoro Halloween to święto duchów, nie może ich zabraknąć. Do wykonania tej ozdoby wystarczą zwykłe chusteczki higieniczne lub papierowe serwetki. Uformuj z ich kształt ducha, a w miejscu, gdzie powinna być głowa, upchaj nieco waty. Zwiąż duszki sznurkiem i flamastrem dorysuj elementy “twarzy”. Ta prosta dekoracja nie dość, że będzie się dobrze prezentowała, to jeszcze jest bardzo tania.
halloween
źródło: www,ladnydom,pl

Błyszczące nietoperze

Ta prosta ozdoba będzie sprawiała wrażenie, że od jej powierzchni odbija się światło księżyca. Do jej wykonania potrzebujesz czarnego kartonu, nożyczek, kleju i brokatu. Znajdź w internecie szablon nietoperza i po wydrukowaniu przenieś go na karton. Następnie wytnij nietoperze, posmaruj je klejem i posyp brokatem. Rozmieść nietoperze tak, aby wyglądały jakby leciały w stadzie. Dla lepszego efektu gdzieniegdzie możesz dodać pajęczynę – do tego celu możesz użyć postrzępionego bandaża albo zwykłą, białą nić. Zaskoczenie gości murowane!
halloween
źródło: www,ladnydom,pl

Brokatowy świecznik

Dynia jest nieodzownym elementem Halloween, natomiast wcale nie musi występować w tradycyjnej formie. Świecznik w kształcie dyni na pewno będzie atrakcyjnym dodatkiem na każdym stole. Do jego wykonania potrzebujesz masy solnej, podgrzewacza, kleju i brokatu. Z masy solnej uformuj kulkę i za pomocą wkładu od długopisu uformuj w niej zagłębienia, stylizując ją na dynię. Z podgrzewacza wyjmij wosk i odwróconym do góry dnem pojemniczkiem wytnij kółko u góry dyni. Umieść osłonkę w naturalnej pozycji i dynię upiecz w piekarniku. po ostygnięciu posmaruj ją klejem i obsyp brokatem. Aby lepiej się trzymał, popryskaj ją lakierem do włosów. Umieść wosk w osłonce i gotowe!
halloween
źródło: www,twojediy,pl

Jeśli macie pytania dotyczące nieruchomości lub poszukujecie swojego wymarzonego mieszkania lub domu, zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami w naszych biurach lub za pośrednictwem Facebooka!