Czym zajmuje się agencja nieruchomości?

nieruchomosci opoleAgencja nieruchomości. Miejsce, za pośrednictwem którego możesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość. Na rynku działa wielu pośredników o bardzo zróżnicowanej ofercie. Czym dokładnie się zajmują?

Czy warto zaufać agentom?

Znalezienie kupca na mieszkanie czy dom, nie jest łatwe, o czym wiedzą wszyscy, którzy próbowali dokonać tego na własną rękę. Wykwalifikowani pracownicy agencji nieruchomości mogą nam pomóc nie tylko sprzedać lub kupić nieruchomość, ale też dopełnić formalności związane z zakupem. Korzystanie z biura to często konieczność, nie tylko dla osób, które nie mają żadnego pojęcia o rynku nieruchomości. Dobry pośrednik to prawdziwy skarb. Wynegocjuje najbardziej korzystną cenę i zadba o wszystkie sprawy, które mogłyby sprawić nam kłopot.

Jak rozpocząć współpracę?

Żeby rozpocząć współpracę z agencją nieruchomości, trzeba najpierw podpisać umowę pośrednictwa. Może to być umowa otwarta, która nie broni nam zawierania umów z innymi agencjami lub tzw. umowa zamknięta, w ramach której to agencja sprawuje kontrolę nad przebiegiem transakcji i promocji oferty. Pośrednik, przed podjęciem jakichkolwiek działań, pieczołowicie sprawdzi stan prawny nieruchomości i wnikliwie przyjrzy się księgom wieczystym. Następnie przychodzi pora na wypełnienie ankiety nieruchomości oraz ocenę jej stanu faktycznego. Stąd już bardzo blisko od zrobienia zdjęć danego lokalu i umieszczenia oferty na wszystkich kanałach, poprzez które agencja komunikuje się z potencjalnymi klientami.

Zaufaj profesjonalistom

Pierwszą licencję na wykonywanie zawodu pośrednika uzyskaliśmy 12 lat temu. Od tamtego czasu pośredniczyliśmy w setkach transakcji, dbając o interes każdej ze stron. Współpracujemy ze specjalistycznymi instytucjami i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Jako jedni z nielicznych, jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć i przygotować inwestycje developerskie. Zaufaj profesjonalistom. Postaw na INVESTDOM!

Jeśli macie pytania dotyczące nieruchomości lub poszukujecie swojego wymarzonego mieszkania lub domu, zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami w naszych biurach lub za pośrednictwem Facebooka!